MENU
Jesteś tutaj: Lustra Lustra drogowe Lustra drogowe ze stali nierdzewnej

Lustra drogowe ze stali nierdzewnej

Kategorie:
Sortuj:
Na stronie:

Nasza firma, jako nieliczna w Polsce oferuje w sklepie internetowy http://www.e-znaki.pl wysokiej jakości lustra drogowe ze stali nierdzewnej.  Lustra tego typu są stosowane w wielu krajach na całym świecie. Lustra nierdzewne zapewniające najlepsze możliwe efekty wizualne. Wytrzymują najbardziej ekstremalne warunki pogodowe. Lustra nierdzewne są idealnym rozwiązaniem do miejsc o podwyższonym ryzyku, głównie aktów wandalizmu i kradzieży. Doskonale sprawdzają się w  miejscach występowania chemicznie agresywnych warunków przemysłowych, zapewniając niezwykłą odporność na zniszczenia.

Oferowane w naszym sklepie internetowym lustra drogowe ze stali nierdzewnej mogą być montowane na skrzyżowaniach, parkingach, w miejscach niebezpiecznych dla ruchu pojazdów oraz wszędzie tam, gdzie istnieje podwyższone ryzyko przypadkowego uszkodzenia.

Lustra drogowe ze stali nierdzewnej w praktyce są niezniszczalne i nie wymagają obsługi. W dłuższej perspektywie czasu stanowią alternatywne rozwiązanie w stosunku do tańszych luster drogowych wykonanych z innych materiałów, które po upływie pewnego okresu czasu mogą wymagać wymiany na nowe.

Z tych też powodów lustra drogowe ze stali nierdzewnej coraz częściej zastępują lustra wykonane z innych materiałów. Oferowane lustra  znajdą zastosowanie zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń zamkniętych.

Główne cechy luster drogowych ze stali nierdzewnej:

  • Powierzchnia lustra ze stali nierdzewnej praktycznie niezniszczalna i idealnie wypolerowana,
  • Lustra drogowe znajdą zastosowanie zarówno w ruchu drogowym jak i w przemyśle, magazynach, marketach oraz w celach dozoru,
  • Rama oraz tylna część lustra wykonane z tworzywa ABS, odpornego na wstrząsy, zarysowania i  charakteryzuje się dużą twardością,
  • Biała ramka z czerwonymi elementami folii odblaskowej,
  • Lustro jest łatwe w czyszczeniu, nie wymaga konserwacji,
  • Prostokątne lustra ze stali nierdzewnej zapewniają szersze pole widzenia.


Lustra drogowe ze stali nierdzewnej o zwiększonym kącie obserwacji, mogą być stosowane w miejscach, gdzie stojące przy drogach budynki, drzewa, słupy ograniczają widoczność kierującym pojazdami a  przede wszystkim:

  • skrzyżowaniach dróg,
  • przystankach komunikacji zbiorowej,
  • wyjazdach z prywatnych posiadłości,
  • w podziemnych garażach.

Lustra drogowe eliminując martwe punkty, poprawiają bezpieczeństwo w ruchu pojazdów na drogach, parkingach, garażach i skrzyżowaniach. Lustra dostarczane są z kompletem uchwytów dostosowanym do zamocowania na słupku o średnicy 60 mm. Na życzenie naszych klientów istnieje możliwość zamówienia uchwytu do montażu lustra do ściany.

 UWAGA: Czas realizacji zamówienia wynosi około 14 dni roboczych