MENU
Jesteś tutaj: Znaki drogowe Znaki dodatkowe G

Znaki dodatkowe G

Kategorie:
Typ folii odblaskowej:
Sortuj:
Na stronie:

W naszym sklepie internetowym https://e-znaki.pl/ oferujemy w ciągłej sprzedaży znaki drogowe dodatkowe G znajdujące się przed przejazdami kolejowymi wszystkich kategorii. 

Do znaków drogowych dodatkowych zaliczamy słupki wskaźnikowe oznaczone symbolami G-1a do G-1e, znak drogowy G-2 oraz Krzyże Św. Andrzeja oznaczone symbolami G-3 i G-4. 

Znaki drogowe dodatkowe wykonane są z blachy ocynkowanej ogniowo o grubości 1,25 mm z podwójnie zaginanymi krawędziami na całym obwodzie, wyklejane licem z folii odblaskowej typu 1 lub 2. Tył tarczy znaku dodatkowo zabezpieczony farbą szarą RAL 7037. Znaki G-1 i G-2 wyposażone są w profil stalowy typu "F", który stanowi dodatkowe usztywnienie tarczy znaku. Profile służą jako element montażowy do przykręcenia uchwytów uniwersalnych łączący znak z konstrukcją wsporczą. W przypadku braku profilu, tarcza montowana jest do konstrukcji wsporczej za krawędź znaku uchwytami typu "Zacisk". Tarcze znaków z podwójnie zagiętymi krawędziami charakteryzują się najlepszymi parametrami wytrzymałościowymi spośród produkowanych znaków drogowych.