MENU
Jesteś tutaj: Lustra Lustra drogowe

lustra drogowe

Kategorie:
Sortuj:
Na stronie:
Następna strona

Lustra drogowe przeznaczone są do montażu w miejscach o ograniczonej widoczności dla kierowców, szczególnie przy skrzyżowaniu dróg i ulic osiedlowych, wyjazdów z posesji, dróg wewnętrznych, na przystankach komunikacji zbiorowej, na terenie zakładów produkcyjnych i w innych miejscach, gdzie zachodzi konieczność zapewnienia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W naszym sklepie www.e-znaki.pl sprzedajemy lustra drogowe importowane z obszaru Unii Europejskiej. Wszystkie lustra drogowe oferowane w naszym sklepie wykonane są zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 3 lipca 2003 r. w sprawie szczegółowych warunków technicznych dla znaków i sygnałów drogowych oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego i warunków ich umieszczania na drogach (Dz.U. 2003 nr 220 poz. 2181).  Zgodnie z tym rozporządzeniem średnica lustra drogowego okrągłego oznaczonego symbolem U-18a wynosi od 500 do 900 mm (dotyczy tafli lustra). W naszej ofercie znajduje się lustro drogowe okrągłe o średnicy 1000 mm, które nie posiada aprobaty technicznej i nie może być stosowane na drogach publicznych. Lustra drogowe sprzedajemy wraz z uchwytem i komplet śrub ocynkowanych służący do montażu lustra na słupku o średnicy 60-70 mm. Oferowane lustra drogowe posiadają aktualną aprobatę techniczną Instytutu Badawczego Dróg i Mostów w Warszawie nr AT/2015-02-3147. W ciągłej sprzedaży oferujemy lustra drogowe okrągłe o wymiarach: 600, 700, 800 i 900 mm (wymiar dotyczy średnicy samej powierzchni lustra bez ramki) oraz lustra prostokątne o wymiarach 600x400, 800x600 i 1000x800 mm.

W naszej ofercie posiadamy uniwersalny, ruchomy uchwyt do luster drogowych, który jest dedykowany do wszystkich rozmiarów luster okrągłych jak i prostokątnych. Uchwyt ten pozwala na montaż lustra do ściany lub sufitu zaś jego konstrukcja pozwala regulować odległość od ściany w zakresie min. 30 mm, max. 400 mm.

Więcej informacji na temat luster drogowych oraz sposobu ich montażu i użytkowania znajdą Państwo na naszym blogu https://e-znaki.pl/home,21,lustra_drogowe.html

Lustra drogowe objęte są dwuletnią gwarancją producenta.

wysyłka w ciągu 24 godzin !!!