MENU
Jesteś tutaj: Znaki kolejowe

Znaki kolejowe

Kategorie:
tarcza D 6:
Wskaźnik W1:
Wielkość wskaźnika:
Wskaźniki ETCS:
Typ folii odblaskowej:
Sortuj:
Na stronie:
Następna strona

Oferowane w naszym sklepie internetowym www.e-znaki.pl znaki kolejowe wykonane są zgodnie z instrukcjami branżowymi. Tarcze znaków wykonane są z blachy ocynkowanej ogniowo zazwyczaj grubości 1,50 mm. Zgodnie z instrukcjami, niektóre wskaźniki kolejowe jak na przykład wskaźnik W 17 "wskaźnik ukresu" czy też wskaźnik W 5 "wskaźnik przetaczania" wykonane są z blachy ocynkowanej grubości 3,0 mm. Pozostałe wskaźniki kolejowe, tarcze ostrzegawcze i tarcze sygnału kolejowego wykonane są z blachy o podwójnie zaginanych krawędziach na całym obwodzie i wyklejane licem z folii odblaskowej 1 generacji. Tarcze znaków z podwójnie zagiętymi krawędziami charakteryzują się najlepszymi parametrami wytrzymałościowymi spośród produkowanych znaków. Tarcze dodatkowo wzmacniane profilami stalowymi typu "F". Profile te służą jako element montażowy do przykręcenia uchwytów uniwersalnych łączących znak z konstrukcją wsporczą. Wskaźniki kolejowe, tarcze ostrzegawcze i tarcze sygnałów kolejowych zabezpieczone są farbą proszkową szarą RAL 7037. Znaki wykonane są zgodnie z wytycznymi zawartymi w instrukcjach branżowych. Kategoria "znaki kolejowe" zawiera wskaźniki ogólnoeksploatacyjne, wskaźniki dotyczące zelektryfikowanych linii kolejowych jak również znaki dodatkowe G i tabliczki.

Istnieje możliwość dostarczenia tarcz i wskaźników kolejowych z uchwytami umożliwiającymi montaż znaków do słupków żelbetowych o przekroju kwadratu i wymiarach 100x100 mm

 Oferowane znaki kolejowe, wskaźniki kolejowe i tarcze ostrzegawcze objęte są 3 letnią gwarancją producenta.

Na produkty oferowane w naszym sklepie internetowym możemy przedstawić Deklarację Właściwości Użytkowych wydaną przez producenta.

Zakupione w naszym sklepie znaki kolejowe, tarcze i wskaźniki kolejowe wysyłamy w ciągu 7 dni