MENU
Jesteś tutaj: Znaki drogowe Tabliczki do znaków drogowych T

Tabliczki do znaków drogowych T

Kategorie:
Typ folii odblaskowej:
wielkość znaku i typ folii :
Tabliczka T 780x250:
Tabliczki T 750x250 :
Tabliczka T 600x250 mm:
Tabliczka T 900x350:
Tabliczka T 600x200 mm:
Tabliczka T 480x250 mm:
Tabliczka T 450x250 mm:
wielkość tabliczki i typ folii:
Tabliczka T 600x250 lub 750x350 mm:
Sortuj:
Na stronie:
Następna strona

Tabliczki do znaków drogowych T – to dodatkowe tabliczki, które umieszcza się pod tarczami znaków dorogowych. Tabliczki  uzupełniają treści znaków drogowych poprzez podanie dodatkowych informacji, które wskazują zakres obowiązywania zakazu lub występowania niebezpieczeństwa.

Tabliczki do znaków drogowych  mają kształt prostokątny z czarnym obrazem i tłem w kolorze zgodnym z tłem grupy znaków, do którego odnosi się tabliczka. W naszym sklepie internetowym oferujemy w sprzedaży tabliczki pod znaki drogowe wyklejone folia odblaskową pierwszej lub drugiej generacji. 

W naszym kraju tabliczki do znaków drogowych określa "Rozporządzenie w sprawie znaków i sygnałów drogowych". Zakres ich stosowania jest określone przez Rozporządzenie w sprawie szczegółowych warunków technicznych dla znaków i sygnałów drogowych oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego i warunków ich umieszczania na drogach. Na terenie Europy stosowany jest jednolity system symboli zgodny z Konwencją Wiedeńską o znakach i sygnałach drogowych z 1968 roku. Mogą występować niewielkie różnice w grafice jak i kolorystyce przy czym na terenie większości krajów stosowane jest tło białej barwy do znaków drogowych ostrzegawczych.