MENU
Jesteś tutaj: Blokady parkingowe

Blokady parkingowe

Kategorie:
Sortuj:
Na stronie:
Następna strona

Blokady parkingowe, słupki parkingowe i zapory służą do blokowania miejsc parkingowych, ograniczenia ruchu samochodów jak również zabezpieczenia pojazdu przed kradzieżą. Jest to idealne rozwiązanie dla wspólnot mieszkaniowych i spółdzielni mieszkaniowych, firm i zakładów pracy, budynków użyteczności publicznych i wszystkich lokalizacji, gdzie zachodzi konieczność zablokowania miejsc parkingowych przed nieprzepisowym ich zajęciem.

Oferowane w naszym sklepie blokady parkingowe są wyrobem polskiego producenta. Spośród innych podobnych wyrobów wyróżniają się solidnym wykonaniem oraz estetycznym wyglądem. Do produkcji blokad użyto materiałów najwyższej klasy, wykańczane poprzez ocynkowanie lub malowanie proszkowe. Dodatkowo wszystkie blokady oklejane są elementami z folii odblaskowej 1 typu. Wysoka jakość wykonania sprawia, iż są odporne na warunki atmosferyczne i korozję. Są przystosowane do montowania za pomocą kołków rozporowych, jak i do wbetonowania. Blokady parkingowe objęte są roczną gwarancją. Do każdego wyrobu dołączana jest instrukcja montażu. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą https://e-znaki.pl/pl/c/Blokady-parkingowe/72 chętnie odpowiemy na Państwa pytania.