MENU
Jesteś tutaj: Blokady parkingowe Blokada parkingowa "Motyl" Raff na kłódkę

Blokada parkingowa "Motyl" Raff na kłódkę

Waga:5.20kg
Producenci: Z.P.H.U Raff-Witt

Przepraszamy, ale ten produkt jest teraz niedostępny. Skontaktuj się z nami i zapytaj, kiedy się pojawi.

  • Opis
  • Zapytaj o produkt
  • Poleć znajomemu

Opis

Blokada parkingowa "Motyl" Raff zamykana na kłódkę. Blokada dostępna w kolorystyce biało-czerwonej. Blokady parkingowe malowane są podkładem cynkowym a następnie malowane lakierem proszkowym. Całość wykończona poprzez oklejenie folią odblaskową I generacji firmy Oracal w kolorze czerwonym. Dzięki takiemu rozwiązaniu, nasza blokada jest widoczna z dużej  odległości zarówno w ciągu dnia jak i nocy. Na specjalne życzenie istnieje możliwość pomalowania blokady na inny kolor. 

Blokady parkingowe Motyl wyposażone są w specjalny gumowy odbojnik w tylnej części, który zabezpiecza ją przed uszkodzeniami i obiciami. W przedniej części blokady znajduje się naklejony symbol znaku drogowego B-2.

W głównym profilu znajduje się zaślepka z tworzywa sztucznego. Solidnie wykonane spawy, malowanie proszkowe sprawia, że oferowane blokady są odporne na warunki atmosferyczne i korozję.

Dane blokady parkingowej:

Waga około 5 kg. Słupek pionowy - profil 50x50x3 mm, rura główna o średnicy 33 mm, płyta dolna wykonana z blachy grubości 4 mm o wymiarach 150x150 mm. W płycie znajdują się cztery otwory montażowe o średnicy 11 mm w rozstawie 115 mm. Wysokość całkowita 61 cm, szerokość całkowita 47 cm.

Blokady parkingowe sprzedawane w naszym sklepie objęte są roczną gwarancja producenta. 

Oferta nie obejmuje kołków rozporowych do montażu blokady. 

Zapytaj o produkt

Poleć znajomemu