MENU
Jesteś tutaj: Urządzenia Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Separatory parkingowe i ograniczniki parkingowe Separator parkingowy - ogranicznik skrajni czarny

Separator parkingowy - ogranicznik skrajni czarny

Waga:7.00kg
Producenci: FH Olimpia

Przepraszamy, ale ten produkt jest teraz niedostępny. Skontaktuj się z nami i zapytaj, kiedy się pojawi.

  • Opis
  • Komentarze
  • Zapytaj o produkt
  • Poleć znajomemu

Opis

Wysokiej jakości separator parkingowy - ogranicznik skrajni polskiego producenta. Przeznaczony głównie do dodatkowego oznakowania pola martwego jezdni. Stanowi alternatywę dla oznakowania poziomego za pomocą farby lub aplikacji folii. Z powodzeniem może służyć do rozdzielania miejsc parkingowych, ograniczania miejsca parkingowego. Ułatwia szybkie i bezpieczne parkowanie. Zabezpiecza przed ewentualnym uszkodzeniem samochodu.

Separator parkingowy wykonany z miękkiego i elastycznego PCV pochodzącego z recyklingu. Wyrób posiada aprobatę techniczną Instytutu Badawczego Dróg i Mostów. Montaż nie wymaga użycia specjalistycznego sprzętu i może być wykonany w każdych warunkach atmosferycznych. Mocowanie za pomocą kołków rozporowych nie powoduje uszkodzeń nawierzchni drogi i jest łatwe w demontażu. Dzięki zastosowaniu elementów odblaskowych doskonale widoczny zarówno w dzień jak i w nocy. Produkt objęty roczna gwarancją producenta.

Obecnie w sprzedaży separator w kolorze czarnym - w cenie elementy montażowe!!!

Parametry techniczne: długość 1000 mm, szerokość 130 mm i wysokość 45 mm

 

Zapytaj o produkt

Komentarze

Poleć znajomemu